bezbolestná epilácia pre všetky typy pleti

Predstavujeme jediný laser na svete, ktorý prináša rýchle, bezbolestné a efektívne výsledky. Táto revolučná technológia zaručuje až o 70% vyššiu účinnosť už pri prvom sedení a pre akúkoľvek farbu pokožky.

chirosa-laser-alexandrite-hero3.png

Benefit

Odstránenie chĺpkov metódou

Motus AY laserom Alexandrite u nás

Bezbolestnosť

Quote Section.png

Moveo PL hlavica chladí liečené miesto a funguje ako lokálna kryoterapia čiže pôsobí na pokožku  ochladzujúco. Procedúra je bezbolestná, bezpečná pre akokoľvek citllivú pokožku. 

Efektivita

Alexandrite laserom je možné na rozdiel od iných laserov efektívne ošetriť všetky fototypy (I-VI) pleti, tiež odstraňuje jemné a svetlé chĺpky.  

Dlhodobý účinok

MOTUS AY je laserový prístroj najnovšej generácie. Navždy Vás zbaví  nežiadúceho ochlpenia. Či už z dôvodov  estetických, zdravotných (zarastanie chĺpkov, vyrážky a hyperpigmentácia) alebo pracovných (profesionálni športovci). 

Mask Group.png

Čo nás odlišuje

Naša filozofia v skratke

Filozofiou nášho pracoviska je stále sa vzdelávať a  poskytovať kvalitnú liečbu a ošetrenia na základe posledných vedeckých poznatkov a nových technológií.  
MOTUS AY laser je novinkou vo svete esetickej chirurgie a korektívnej dermatológie. Využíva sa na efektivnu epiliáciu a tiež ošetrenie drobných "metličiek" či hyperpigmentácií.

  • Odbornosť