bezbolestná epilácia pre všetky typy pleti

Predstavujeme jediný laser na svete, ktorý prináša rýchle, bezbolestné a efektívne výsledky. Táto revolučná technológia zaručuje až o 70% vyššiu účinnosť už pri prvom sedení a pre akúkoľvek farbu pokožky.

Benefit

Odstránenie chĺpkov metódou

Motus AY laserom Alexandrite u nás

Bezbolestnosť

Moveo PL hlavica chladí liečené miesto a funguje ako lokálna kryoterapia čiže pôsobí na pokožku  ochladzujúco. Procedúra je bezbolestná, bezpečná pre akokoľvek citllivú pokožku. 

Efektivita

Alexandrite laserom je možné na rozdiel od iných laserov efektívne ošetriť všetky fototypy (I-VI) pleti, tiež odstraňuje jemné a svetlé chĺpky.  

Dlhodobý účinok

MOTUS AY je laserový prístroj najnovšej generácie. Navždy Vás zbaví  nežiadúceho ochlpenia. Či už z dôvodov  estetických, zdravotných (zarastanie chĺpkov, vyrážky a hyperpigmentácia) alebo pracovných (profesionálni športovci). 

Čo nás odlišuje

Naša filozofia v skratke

Filozofiou nášho pracoviska je stále sa vzdelávať a  poskytovať kvalitnú liečbu a ošetrenia na základe posledných vedeckých poznatkov a nových technológií.  
MOTUS AY laser je novinkou vo svete esetickej chirurgie a korektívnej dermatológie. Využíva sa na efektivnu epiliáciu a tiež ošetrenie drobných "metličiek" či hyperpigmentácií.


 

  • Odbornosť

  • Dostupnosť

Výkony sú aplikované vyškoleným  personálom . Na chod pracoviska, správnosť, bezpečnosť, efektívnosť podávaných procedúr dohliada  odborný garant MUDr. Roman Samek 

Záleží nám na tom, aby sa starostlivosť dostala k čo najväčšiemu počtu pacientov. Naše ceny sú nastavené tak, aby boli dostupné a prijateľné pre všetkých. 

  • Individuálny prístup

Uvedomujeme si, že dôvody pre tento zákrok sa rôznia.

My sme pripravení Vám asistovať pri tom Vašom.

 

Priebeh

Ako to funguje

Ak ste u nás na epilácii ešte neboli, objednáte sa na úvodnú 15-min konzultáciu

Vaša úvodná konzultácia prebehne telefonicky. Na jej konci Vás objednáme

Procedúra epilácie laserom Alexandrite prebehne v priestoroch Chirosa.sk

Dostanete doporučenia     o následnej starostlivosti 

po procedúre

Objednávanie

Ako sa objednať

Telefonicky

Spojte sa s nami telefonicky alebo SMS správou

Online

Môžete sa k nám objednať online.

Ak ste ešte u nás neboli, je potrebné prejsť úvodnou konzultáciou. Kliknite na "Úvodná konzultácia

a objednajte sa na presný čas a termín.

Na objednanie sa k procedúre kliknite nižsie.

 
 

Hodnotenia

Hovoria o nás

Boli ste s nami spokojní?

​Čo sa o laseri píše

“ Laserová epilácia patrí medzi najžiadanejšie metódy odstraňovania chĺpkov. Počas aplikácie dochádza pomocou vysokej teploty laserových lúčov k spáleniu vlasových folikulov, z ktorých chĺpky vyrastajú. ”

—  Name, Title

zo všetkých cien si odrátajte ZĽAVU 10%

Financovanie

Ceny a balíčky

Tvár a krk

Horná časť

Dolná časť

Intímne partie

 

Ordinačné hodiny

Kedy k nám môžte prísť?

Pondelok

8:00 - 11:00

15:00 - 18:00

Utorok

8:00 - 11:00

Streda

8:00 - 11:00

15:00 - 18:00

Štvrtok

8:00 - 11:00

14:00 - 18:00

Piatok

8:00 - 11:00

14:00 - 18:00

Sobota + Nedeľa

podľa objednávky

Ako dlho trvá jedno sedenie?


Čas epilácie záleží na konkrétnej lokalite (veľkosti plochy), ale vďaka Moveo PL hlavici so zafírovou doskou veľkou 20mm, čas ošetrenia je skrátený 30% oproti väčšine tradičných laserov. Pre príklad, podpazušie a horná pera trvá 5-10 minút a oblasť celých dolných končatín približne 20-30 minút. Ak máte záujem o presnú indikáciu, objednajte sa k nám na bezplatnú a nezáväznú úvodnú telefonickú konzultáciu.
Je zákrok naozaj bezbolestný?


Prah bolestivosti je u každého iný. Preto sa liečba nastavuje pre každého osobne a líši podľa jednotlivých typov pokožky a vlasov. Väčšina ľudí laser toleruje dobre, najmä vďaka MOVEO hlavici ktorá nepretržito miesto hlboko ochladzuje. Tým sa odvádza teplo z folikulov a okolitého tkaniva a vďaka tomu sme schopní pohodlne ošetrovať všetky typy pleti. Toto bude prediskutované pri vašej úvodnej konzultácii. Objednajte sa teraz na nezáväznú 15-minútovú bezplatnú telefonickú konzultáciu, kde Vám vieme zotpovedať otázky na mieru k Vášmu prípadu.
Koľko sedení potrebujem?


Počet sedení je individuálny, priemerne je potrebné aspoň 4. Už pri prvom sedení je však viditeľná značná redukcia ochlpenia. Je dôležité si uvedomiť, že laser spáli len folikuly, ktoré sú aktívne - momentálne vyrastené. Zvyčajne sa v rastovej fáze nachádza iba 20% chĺpkov. Výnimkou je horná pera, kde sa môže nachádzať až 60% aktívnych chĺpkov. To je dôvodom, prečo je zákrok potrebné opakovať - optimálny výsledok sa dosiahne s odstupom 4 - 8 týždňov. Podľa fototypu a lokality je tento interval priamo závislý od doby trvania kľudovej fázy chĺpkov. Medzi zákrokmi je potrebné novorastúce chĺpky holiť a neepilovať či vytrhávať. Objednajte sa na 15-minútovú, bezplatnú úvodnú konzultáciu, kde Vám vieme o tom povedať viac a vieme Vám dať odhad šitý na mieru.
Čím je tento laser iný od ostatných?


Ošetrenie je oproti ostatným laserom vbavené hlavicou Moveo PL s chladením a ako jediný laser na svete zaručuje bezbolestný priebeh. Ďalšou výhodou je skrátený čas ošetrenia - laser pôsobí o 30% rýchlejšie ako u väčšiny tradičných laserových ošetrení. Oproti tradičným technológiam, je epilácia Alexandrite možná pre všetky typy pleti a chĺpkov (okrem šedivej a úplne bielej) a výsledok epiláciou je viditeľný už po prvom sedení. Po epilácií nevzniká tzv. paradoxná hypertrichóza (nadmerný rast chĺpkov) ako to býva u diodových laserov. Zistite viac o tom, či je to to pravé pre Vás osobne laser pomocou našej bezplatnej a nezáväznej 15-minútovej konzultácii.
Prečo potrebujem konzultáciu pred procedúrou?


Konzultácia umožňuje určiť či ste vhodným kandidátom pre laserovú epiláciu. Prebieha cez telefón, teda bez zbytočnej stratu času a z pohodlia Vášho domova Vám vieme zotpovedať všetky Vaše otázky, previesť Vám celým procesom a presne. Zahŕňa nastavenie liečby podľa typu vašej pokožky a chĺpkov, kde Vám vieme určiť koľko sedení treba práve Vám. Prejde sa s Vami tiež starostivosť o pokožku a vylúčia všetky kontroindikácie. Konzultácia trvá 15 minút, je bezplatná a nezáväzná.
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?


Spýtajte sa nás! Napíšte nám do live chatu, alebo na e-mail na epilacie@chirosa.sk. Tiež sa môžete spýtať čo Vás zaujíma na úvodnej konzultácii.

FAQ

Otázky a odpovede

 

MUDr. Roman Samek

Kontakt

Piešťanská 2549/4

Nové Mesto nad Váhom 

915 01

  • Instagram
  • Facebook

© Copyright 2019, BEROSA, spol.s r.o